Pristatymas ir apmokėjimas

Savo klientams siūlome vieną greičiausių pristatymo terminų - prekes, esančias mūsų sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas. Savo produkciją Lietuvoje pristatome NEMOKAMAI! Taip pat prekes nemokamai pristatome Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje bei visoje Europoje.

Parduotuvėje prie visų prekių yra nurodyta šios prekės būklė sandėlyje. Prie esančių sandėlyje prekių (tokių prekių parduotuvėje yra 90%) yra prierašas Prekės likutis: Sandėlyje yra. Prie nesamų prekių, kurios tranzite į Lietuvos sandėlį, yra kitoks likučio prierašas: Prekės likutis: Atvyksta. Taip pat prie nesamo sandėlyje įrašo apačioje yra prierašas “Informuokite mane kai prekė bus” : čia Jūs galite įvesti savo elektroninį paštą ir automatiškai gausite pranešimą, kai prekė yra užpajamuojama sandėlyje. Tada prekės sandėlio būklė pasikeičia į “Sandėlyje yra”. Tikslią tokių prekių atvykimo datą galite taip pat pasiteirauti el. p. info@lovatieses.lt, nurodytais telefonais arba klauskite čia

Užsakytas turimas prekes galima nemokamai atsiimti ir mūsų parduotuvėje Šiauliuose, Dvaro g. 49. 

Atsiskaitymas už prekes

- Grynieji pristatymo metu (C.O.D paslauga). Už užsakymą sumokėsite prekes pristačiusiam kurjeriui (Venipak, Omniva) grynais arba bankine kortele

- Bankinis pavedimas (paprastasis)

- Atsiskaitymas banko kreditine kortele internetu (VISA/ MASTERCARD/ MAESTRO)

- Atsiskaitymas per PayPal kortele arba PayPal paskyrą

- Atsiskaitymas tiesiogiai Bank-Link per Jums patogų banką
(skiltis Paysera)

Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatome savo samdomu kurjeriu, dažniausiai per Omniva, Venipak, LP Express arba DPD kurjerių tarnybą.  Kurjeris prieš atvykdamas susisieks Jūsų nurodytu telefonu.

Esant kliento pageidavimams ir sumokėjus už prekes iš anksto, prekes galime pristatyti ir į pageidaujamą Omniva, VENIPAK arba LP Express atsiėmimo terminalą- paštomatą.

Įmonių dėmesiui! Jeigu registruojatės ne kaip fizinis asmuo, o kaip įmonė, nepamirškite skyrelyje "Jūsų adresas" eilutėje "Įmonė" įrašyti savo įmonės pavadinimą, o skyrelyje "Papildoma informacija" nurodykite įmonės kodą ir PVM (jei esate PVM mokėtojas) registracijos kodą.